Täna, 4.juunil oli meil koolis lemmiklooma hommikupoolik ja 1.-4.klass olid õppekäigul Tammispea ja Kasispea suurkivide juures. Samuti uudistati ka linde Vihasoo linnuvaatlustornis.

Teisipäeval, 5.juunil läheme Palmse mõisa toredale mõisapäevale.

Buss hakkab lapsi peale koguma kell 10.40 Kiiust noortekeskuse juurest -bussijuht Arvo

kell 10.45 Kuusalu kiriku juurest

kell 11.15 Loksalt bussijaaamast (valge väike buss)

kell 11.30 koolimaja juurest

Tagasi koolimaja juurde jõuame kell 16.00 paiku ja lapsed veetakse kuni Kiiuni tagasi,.

Kolmapäeval, 6.juunil Liiklus- ja spordipäev

Reedel, 8.juunil  teeme kokkuvõtteid möödunud õppeaastast kell 9.00 aktusel.

Esmaspäeval, 11.juunil osaleme Kuusalu Keskkooli olümpiamängudel koos Kuusalu, Loksa, Kolga kooli lastega.